Bardzo Silna Modlitwa 2

Bardzo Silna Modlitwa

Bardzo Silna Modlitwa

Gdy my lub ktoś z naszych bliźnich znajdzie się w trudnej sytuacji życiowej to wtedy szukamy pomocy w rozwiązaniu tych trudności. Niektórzy szukają pomocy u specjalistów takich jak np. psychoterapeuci, lekarze, czy jeszcze inne osoby innych profesji. Jednak my jesteśmy chrześcijanami, dzięki czemu możemy prosić o pomoc także dobrego Boga (niechrześcijanie też mogą prosić Boga o pomoc, jednak często tego nie robią, ponieważ są niewierzący).

Panu Bogu przedstawiamy nasze troski i zmartwienia w naszych modlitwach. Podczas modlitwy możemy także prosić świętych o wstawiennictwo , aby wyprosili nam u Boga wszystkie potrzebne łaski.

Bardzo Silna Modlitwa 3

Poniżej przedstawiam Wam drodzy bracia i siostry przykładową bardzo silną modlitwę:

Bardzo Silna Modlitwa

Wszechmogący dobry Boże, Ty znasz moje pragnienia, zanim wypowiem je na modlitwie. Ty wiesz, czego mi potrzeba, dlatego bardzo Ciebie proszę, abyś udzielił mi i moim bliskim wszystkich potrzebnych łask i doprowadził nas do szczęścia wiecznego w Niebie. Przez Chrystusa, Pana Naszego. Amen.

Zachęcam Was drodzy bracia i siostry do częstego odmawiania powyższej modlitwy (albo każdej innej modlitwy). Nasza modlitwa będzie uznana za bardzo silną jeśli nasze serce będzie nakierowane na Boga. Jeśli w naszym sercu będzie trwało nieustanne pragnienie czynienia woli Bożej to możemy być pewni, że nasz modlitwa będzie bardzo silna. Bardzo ważne jest, abyśmy podczas modlitwy nie mieli w sercu nas samych i naszych bliźnich, tylko samego Boga (w modlitwie do nie my jesteśmy najważniejsi, leczy tylko sam jeden Pan Bóg).

Bardzo Silna Modlitwa 1

Proszę Was także, abyście pamiętali o Bogu podczas wykonywania codziennych obowiązków. Każdy z nas może wiele zyskać jeśli będzie pamiętał o Bogu nie tylko rano i wieczorem podczas pacierzy, ale także podczas każdej chwili dnia. W trakcie dnia możemy odmawiać do Boga bardzo krótkie modlitwy, które sprawią, że nasze serce nakieruje się na Boga.

Przykładowe bardzo silne modlitwy, jakie możemy odmawiać w ciągu dnia:

Bądź uwielbiony Panie!

Kocham Cię Jezu!

Święta Maryjo, módl się za nami!

Zapraszam także do zapoznania się z inną bardzo silną modlitwą dostępna na platformie YouTube:

Bardzo silna modlitwa w wersji Video

YouTube player

Drodzy czytelnicy, chciałbym Wam z całego serca podziękować za odwiedzenie tej strony – APOSTOLATE.PL! Mam nadzieję, że Pan Bóg wysłucha Waszych modlitwy (oczywiście jeśli są one zgodne z Jego wolą). Zachęcam Was także do zapoznania się z innymi modlitwami dostępnymi na tej witrynie internetowej.

Niech Was i Waszych bliskich dobry Bóg błogosławi, udzieli Wam wszelkich potrzebnych darów i doprowadzi Was wszystkich do szczęścia wiecznego w Niebie!

PAX!

Bardzo Silna Modlitwa 4

Podobne wpisy