modlitwa do św rity

Codzienna modlitwa do św. Rity gdy wszystko zawodzi

Codzienna modlitwa do św. Rity gdy wszystko zawodzi – Podczas naszego życia prawdopodobnie każdy z nas znajdzie się w bardzo trudnej sytuacji. Naturalne jest, że będąc w takim momencie życia będziemy szukali pomocy bądź wsparcia. Na szczęście jesteśmy chrześcijanami, więc wiemy, że możemy zwracać się do Naszego Pana osobiście lub za wstawiennictwem świętych. Bez wątpienia do jednej z najczęściej wybieranych świętych należy św. Rita, która uprasza wiernym wielu łask u Naszego Ojca Niebieskiego. Dzięki temu tekstowi będziemy mogli bardziej zapoznać się z żywotem tej niezwykłej świętej.

Modlitwa za wstawiennictwem św. Rity:

Osobiście zachęcamy Was drodzy czytelnicy, aby własnymi słowami poprosić św. Ritę o pomoc. Modlitwa przez nas utworzona pomoże nam dokładnie określić o co pragniemy prosić bądź za co podziękować. Niestety jednak człowiek nie zawsze jest w stanie samemu stworzyć modlitwę, która dokładnie przekaże nasze intencje. Dla osób mających problem z układaniem własnych próśb została opracowana modlitwa, dzięki której będziemy mogli poprosić Św. Ritę o wstawiennictwo w naszej sprawie.

codzienna modlitwa do św Rity gdy wszystko zawodzi

 Codzienna modlitwa do św. Rity gdy wszystko zawodzi:

 “Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Ty już na ziemi zjednoczyła się w pełni z Naszym Ojcem Niebieskim czynić wszystko z miłości do Boga i bliźniego. Swoim sercem staram czcić Ciebie i zarazem proszę, abyś modliła się za mnie, abym okazał(a) uległość woli Bożej we wszystkich spotykających mnie przeciwnościach. Błagam Cię Św. Rito, abyś przybyła mi z pomocą, abym mógł doznać w życiu skutków Twej cudownej opieki, aby moje modlitwy u tronu Bożego zostały wysłuchane. Wyproś mi dar wiary, nadziei i miłości, ale także łaskę… (w tym miejscu wymieniamy naszą intencję).”

Uważamy, że podczas codzienna modlitwa do św. Rity gdy wszystko zawodzi warto jest korzystać z aktów strzelistych. Podobnie jak w przypadku modlitwy dłuższej zachęcamy do samodzielnego utworzenia tego aktu modlitewnego. Przykładowa modlitwa, którą możemy wykorzystać w codziennej modlitwie:

Święta Rita, pośredniczko Nasza, módl się za Nami!

Codzienna modlitwa do św. Rity gdy wszystko zawodzi

Kilka słów na zakończenie:

 Mamy nadzieję, że wasze modlitwy zanoszone do Naszego Pana za wstawiennictwem Św. Rity zostaną wysłuchane. Zachęcamy Was szczególnie do tego, abyśmy nauczyli się dziękować Panu Bogu każdego dnia za wszystkie spotykające Nas wydarzenia (zarówno te miłe, jak i te trochę trudniejsze).

Niech Was Bóg Błogosławi i wszystkim Waszym bliskim, abyśmy mogli wszyscy wspólnie osiągnąć Szczęście Wieczne!

PAX!

YouTube player

Podobne wpisy