Modlitwa Do Ducha Św Na Rozpoczęcie Dnia 3

Modlitwa Do Ducha Św Na Rozpoczęcie Dnia

Modlitwa Do Ducha Św Na Rozpoczęcie Dnia

Po wniebowstąpieniu Chrystusa Jezus pozostawił nam Ducha Świętego, aby zamieszkał w naszych sercach. Duch Święty działa w naszych sercach, aby nie tylko dać nam pokój, ale także nadać kierunek naszemu życiu. Kiedy zwracamy się do Ducha Świętego o prawdę, prosimy o poznanie drogi do woli Bożej, aby być posłusznym i pełnym mądrości.

Wzywajmy Ducha Świętego każdego dnia, aby przypominał nam, że punktem wyjścia jest spojrzenie Boga na nas, abyśmy podejmowali decyzje, słuchając Jego głosu i abyśmy podróżowali razem jako Kościół, posłuszni Mu i otwarci na świat. (Papież Franciszek)

Modlitwa Do Ducha Św Na Rozpoczęcie Dnia 2

Każdego dnia powinniśmy zanosić nasze modlitwy do Ducha Świętego, aby prowadził nas On prostą drogą do życia wiecznego. Zachęcam Was drodzy bracia i siostry do zapoznania się z poniższymi modlitwami oraz do codziennego odmawiania tych modlitw.

Modlitwa Do Ducha Św Na Rozpoczęcie Dnia – wersja krótka

Duchu Święty, dziękujemy Ci za przeżytą noc. Tobie oddajemy cały ten rozpoczynający się dzień i całe nasze życie. Udziel nam swoich darów, aby każdego dnia wypełniali wolę Pana Boga. Strzeż nas, żebyśmy wszyscy doszli szczęśliwie do życia wiecznego w Niebie. Amen.

Modlitwa Do Ducha Św Na Rozpoczęcie Dnia 4

Modlitwa Do Ducha Św Na Rozpoczęcie Dnia – wersja dłuższa

Duchu Święty, witamy Cię. Duchu Święty, wiemy, że jesteś Doradcą Prawdy, naszą pomocą w potrzebie i Tym, który napełnia nas Duchem Bożym. Duchu Święty, modlimy się dzisiaj do Ciebie, aby się z Tobą zjednoczyć. Ty tak łaskawie wstawiasz się za nami u Ojca, ale także pocieszasz nas swoim pokojem, który przekracza wszelkie zrozumienie. Duchu Święty, proszę, przyjdź.

Duchu Święty, prosimy dziś o Bożą radę i kierownictwo. Pragniemy rozkoszować się z Panem, dlatego prosimy Ciebie o pomoc. Podążanie za wolą i sercem Ojca jest naszym największym pragnieniem, ponieważ wiemy, że Jego plany są dla nas najlepsze, ponieważ mają nas doprowadzić do życia wiecznego. Duchu Święty, prowadź nas drogą mądrości i dobroci przez całe nasze życie.

Duchu Święty, chwalimy Cię i dziękujemy za miłość, którą nam dajesz. Duchu Święty, szukamy i tak bardzo pragniemy być w Twojej obecności, aby poczuć Twoje działanie w naszych sercach i umysłach. Ty tak łaskawie dajesz nam pocieszenie, prawdę i miłość. Duchu Święty, witamy Cię tego dnia. Przez Chrystusa, Pana Naszego. Amen.

Modlitwa Do Ducha Św Na Rozpoczęcie Dnia 1

Modlitwa Do Ducha Św Na Rozpoczęcie Dnia – akty strzeliste

Zachęcam Was także do codziennego (i częstego) odmawiania aktów strzelistych skierowanych do Ducha Świętego:

Duchu Święty Przyjdź!

Duchu Święty Prowadź Mnie!

Kocham Ciebie Duchu Święty!

Bądź Uwielbiony Duchu Święty!

Modlitwa Do Ducha Św Na Rozpoczęcie Dnia – wersja wideo

YouTube player
 

Dziękujemy Wam bardzo za zapoznanie się z tymi pięknymi modlitwami do Ducha Świętego! Zapraszamy Was także do zapoznania się z innymi modlitwami dostępnymi na naszej stronie.

Niech Was i Waszych bliskich Duch Święty prowadzi tutaj na ziemi i doprowadzi Was także do szczęścia wiecznego w Niebie!

PAX!

Podobne wpisy