Modlitwa do Matki Boskiej od spraw beznadziejnych 3

Modlitwa do Matki Boskiej od spraw beznadziejnych

Modlitwa do Matki Boskiej od spraw beznadziejnych

Już od wielu wieków katolicy na całym świecie kierują swoje modlitwy do Boga za wstawiennictwem Matki Boskiej. Wielu osobom udało się już wyprosić wiele łask (świadczą o tym między innymi wota dostępne w różnych sanktuariach maryjnych np. na Jasnej Górze).

Wśród wszystkich świętych Maria cieszy się szczególną popularnością. Świadczą o tym liczne sanktuaria, które znajdują się na terenie całego kraju (np. Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej czy Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej).

Modlitwa do Matki Boskiej od spraw beznadziejnych 1

Matka Boska jest osobą, która jest zaliczana do grona prawdziwych Służebnic Pańskich. Podczas ziemskiej pielgrzymki doskonale wypełniała wolę Pana Boga. Tradycja mówi, że była Ona kobietą, która narodziła się bez grzechu pierworodnego (także podczas całego swojego życia nie popełniła żadnego grzechu).

Zachęcamy Was drodzy bracia i siostry, abyście każdego dnia kierowali swoje prośby i dziękczynienia do Boga za wstawiennictwem Matki Boskiej.

Modlitwa do Matki Boskiej od spraw beznadziejnych

Matko Boska, Ty zawsze wstawiasz się za nami do Twojego Syna. Prosimy Cię, abyś także teraz pomogła nam rozwiązać problemy, które napotykamy. Wspieraj nas swoją modlitwą, abyśmy wszyscy mogli dojść do wiecznej szczęśliwości w Niebie. Przez Chrystusa, Pana Naszego. Amen.

Modlitwa do Matki Boskiej od spraw beznadziejnych

Zachęcamy Was także do częstego odmawiania aktów strzelistych (są one bardzo proste i szybkie, więc możemy je odmawiać nawet podczas wykonywania codziennych obowiązków):

Święta Mario, módl się za nami!

Jezu Ufam Tobie!

Panie Jezu Chryste, Synu Dawida, ulituj się nade mną!

Przyjdź Duchu Święty!

Modlitwa do Matki Boskiej od spraw beznadziejnych 2

Mam nadzieję, że spodobał się Wam drodzy bracia i siostry powyższy tekst modlitwy do Matki Boskiej od spraw beznadziejnych. Zachęcam Was także do zapoznania się z innymi tekstami modlitw dostępnymi na naszej stronie – apostolate.pl!

Niech Was i waszych bliskich dobry Bóg błogosławi i doprowadzi Was do szczęścia wiecznego w Niebie!

PAX!

Zakończenie:

Modlitwa do Matki Boskiej od spraw beznadziejnych (można w danej intencji odmówić także litanie do NMP)

YouTube player

Podobne wpisy