modlitwa o powodzenie w pracy 1

Modlitwa o powodzenie w pracy

Modlitwa o powodzenie w pracy

Każdy z nas, kto posiada dobre zdrowie i osiągnął odpowiedni wiek (oraz posiada chęci i możliwość) wykonuje jakąś pracę. Nasza praca może polegać na wychowywaniu dzieci, bądź wykonywaniu „zwykłej pracy” w zakładzie pracy.

modlitwa o powodzenie w pracy 3

Nie ważne jaką pracę wykonujemy ważne jest, aby przed każdą czynnością daną czynność powierzać (ofiarować) Panu Bogu. Odmawiając tekst „modlitwa o powodzenie w pracy” pragniemy cały czas nadchodzącej pracy ofiarować Panu Bogu oraz prosić Stwórcę, aby nam podczas tej czynności błogosławił.

Modlitwa o powodzenie w pracy

Dobry Boże, proszę Cię, pobłogosław pracę, którą będę wkrótce wykonywał. Spraw, aby czynności, które będę wykonywał były uczynione na Twoją chwałę i doprowadziły mnie do osiągnięcia szczęścia wiecznego w Niebie. Przez Chrystusa, Pana Naszego. Amen.

modlitwa o powodzenie w pracy

Patronem osób pracujących jest św. Józef, dlatego oprócz odmawiania powyższej modlitwy warto jest w wolnej chwili zanosić modlitwy do Boga za wstawiennictwem tego świętego. Idealnie jako taka modlitwa nadadzą się krótkie akty strzeliste:

Święty Józefie, módl się za nami!

Jezu Ufam Tobie!

Przyjdź Duchu Święty!

modlitwa o powodzenie w pracy 2

Odmawianie powyższej modlitwy oraz częste wypowiadanie aktów strzelistych może sprawić, że nasze serce będzie się przemieniało, dzięki czemu z każdym dniem będziemy coraz bardziej otwarci na Boga oraz drugiego człowieka.

Mam nadzieję, że Pan Bóg udzieli Wam wszelkich potrzebnych łask. Dziękuję Wam także za odwiedzenie tej strony – apostolate.pl! Zapraszam Was do zapoznania się z innymi tekstami modlitw dostępnymi na naszej witrynie!

Niech Was i Waszych bliskich Bóg błogosławi i doprowadzi Was wszystkich do życia wiecznego w Niebie!

PAX!

Inna modlitwa o powodzenie w pracy w wersji video

YouTube player

Podobne wpisy