Modlitwa o uzdrowienie z nerwicy lękowej

Modlitwa o uzdrowienie z nerwicy lękowej

Modlitwa o uzdrowienie z nerwicy lękowej

Osoby, które zmagają się z nerwicą lękową przeważnie szukają pomocy w psychoterapii, ale także korzystają z leczenia farmakologicznego (i bardzo dobrze jest jeśli osoba stara się szukać takiej pomocy). My jako osoby wierzące mamy w takiej chwili jeden dodatkowy „element leczenia”. Tym „elementem leczenia” jest nie kto inny jak nasz ukochany Bóg – Jezus Chrystus. To właśnie on w Ewangelii powiedział nam, że mają do niego przychodzić osoby, które są utrudzone i obciążone, ponieważ takie osoby mają „szczególny” dostęp do Pana.

Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię (Mt 11, 28)

Modlitwa o uzdrowienie z nerwicy lękowej 2

Jeśli zmagamy się z czymś trudnym w swoim życiu np. z nerwicą lękową to jako osoby wierzące powinniśmy zwracać się z naszą modlitwą do Pana Boga, ponieważ On kocha nas wszystkich i Jemu na każdym z nas zależy. Zachęcam Was drodzy Bracia i Siostry to odmawiania poniżej modlitwy:

Piękna modlitwa o uzdrowienie z nerwicy lękowej

Wszechmogący, miłosierny Boże, z całego serca dziękuję Ci za wszystkie dobra, które dla mnie uczyniłeś. Przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny i św. Dymfny proszę Cię o łaskę uzdrowienia mnie z nerwicy lękowej i wszystkich chorób, z którymi się zmagam. Amen.

Oprócz odmawiania tekstu „Modlitwa o uzdrowienie z nerwicy lękowej” zachęcam Was, abyście także każdego dnia starali się odmawiać tzw. akty strzeliste. Akty strzeliste są to takie krótkie westchnienia do Boga, w których zanosimy do Niego nasze modlitwy. Przykładowe akty, które możemy często używać:

Święta Maryjo, módl się za nami!

Jezu, Ufam Tobie!

Panie Jezu Chryste, Synu Dawida, ulituj się nade mną! (wezwanie modlitwy Jezusowej)

Św. Dymfno, módl się za nami! (Św. Dymfna jest uznawana za patronkę ludzi w depresji, lęku i odrzuceniu. Na naszej stronie znajduje się osobny artykuł zawierający „modlitwa do św. Dymfny„)

Modlitwa o uzdrowienie z nerwicy lękowej 1

Dziękuję Wam drodzy Bracia i Siostry za odwiedzenie naszej strony – apostolate.pl! Mamy nadzieję, że wkrótce Pan Bóg wysłucha Waszej modlitwy (Pan Bóg zawsze wysłuchuje, tylko czasami mówi po prostu „Nie”, ponieważ tylko On wie co jest dla nas najlepsze) i uzdrowi Was z nerwicy lękowej.

Proszę Was, abyście nigdy nie tracili wiary i nadziei w to, że Pan Bóg Was kocha, nawet wtedy kiedy nie odczuwacie Jego miłości czy obecności.

Niech Was i Waszych bliskich dobry Bóg błogosławi, udzieli Wam wszelkich potrzebnych łask i doprowadzi Was wszystkich do szczęścia wiecznego w Niebie!

PAX!

Piękna modlitwa o uzdrowienie z nerwicy lękowej ks. Teodora

YouTube player

Podobne wpisy