Modlitwa za męża do św Rity 1

Modlitwa za męża do św Rity

Modlitwa za męża do św Rity

Dziś Święta Rita z Cascii jest czczona na całym świecie jako patronka spraw trudnych i beznadziejnych. Jej życie i oddanie Bogu stanowią inspirację dla wielu ludzi na całym świecie, aby szukać siły w modlitwie i zaufaniu Bożej Opatrzności w każdym wymiarze życia. Za jej wstawiennictwem dokonało się wiele cudów, dlatego zachęcam Was do zapoznania się z modlitwami za wstawiennictwem tej świętej.

Modlitwa za męża do św Rity 2

Modlitwa za męża do św Rity

Święta Rito, módl się za mojego męża, aby odnalazł drogę do prawdziwej wiary i miłości, i aby doświadczył pełni życia w łasce Bożej. Liczę, że Twoje wstawiennictwo sprawi, że mój mąż zbliży się do Boga oraz odkryje Jego wielką miłość i miłosierdzie. Amen.

Modlitwa za męża do św Rity – wersja dłuższa

O Święta Rito, patronko spraw trudnych i beznadziejnych,

zwracam się do Ciebie z ufnością i pokorą,

prosząc Cię o Twoje wstawiennictwo za mojego męża.

Wiem, że Twój dar uzdrowienia i miłości obejmuje wszystkich,

którzy wiarę kładą w Twe dłonie pełne łaski.

Dlatego dziś proszę Cię o pomoc dla mego męża,

który przeżywa trudności i wyzwania w swoim życiu.

Święta Rito, przyjmij jego sprawę i nasze prośby

jako akt miłości i oddania wobec Boga.

Módl się za niego w obliczu jego próśb i potrzeb,

aby otrzymał ducha pokuty i nawrócenia. Amen.

Modlitwa za męża do św Rity 3

Zachęcam Was do częstego odmawiania jednej z powyższych tekstów „Modlitwa za męża do św Rity”. Oprócz odmawiania tejże modlitwy warto jest także odmawiać akty strzeliste, które natychmiastowo mogą nam pomóc kierować nasze myśli do Pana Boga (możemy je odmawiać nawet podczas wykonywania codziennych obowiązków takich jak sprzątanie, gotowanie, pranie itp…).

Popularne akty strzeliste:

Święta Rito, módl się za nami!

Święty Józefie, módl się za nami!

Święta Maryjo, módl się za nami!

Oprócz powyższych aktów strzelistych, w Polsce i na całym świecie szczególną popularnością cieszy się modlitwa „Jezu, ufam Tobie!”.

Modlitwa za męża do św Rity 4

Modlitwa „Jezu, ufam Tobie!” jest wyrazem prostego i głębokiego zaufania w Boże Miłosierdzie, które Jezus obiecał św. Faustynie i wszystkim, którzy pokładają w Nim ufność. Wierzący, którzy odmawiają tę modlitwę, wyrażają swoje przekonanie, że Jezus jest źródłem miłosierdzia, przebaczenia i pomocy we wszystkich trudnościach i potrzebach życia (zachęcam Was do zapoznania się z dzienniczkiem św. Faustyny).

Dziękujemy Wam z całego serca za obwiedzenie naszej strony – apostolate.pl i zachęcamy Was do zapoznania się z innymi artykułami i modlitwami znajdującymi się na naszej witrynie!

Niech Was, Waszego męża i wszystkich Waszych bliskich dobry Bóg błogosławi, udzieli Wam wszelkich potrzebnych darów i doprowadzi Was do zbawienia.

PAX!

Modlitwa za męża do św Rity – wesja video

YouTube player

Podobne wpisy