Modlitwa o dobrą ocenę 2

Modlitwa o dobrą ocenę

Modlitwa o dobrą ocenę

Wstęp do modlitwy o dobrą ocenę

Byłoby imponujące mieć dobre oceny, nawet się nie starając! Wyobraź sobie, że możesz po prostu odmówić modlitwę, a następnie uzyskać dobre oceny.

Jednak, nie jest to takie proste. To dlatego, że modlitwa nie jest magią. Modlitwa to po prostu rozmowa (spotkanie) z Panem Bogiem.

A dobre oceny nie są łatwe do zdobycia. Dlatego rozpoczęcie od modlitwy jest świetnym pomysłem. Może ona wprowadzić Cię we właściwy sposób myślenia, aby osiągnąć dobre oceny.

Porozmawiaj z Bogiem o swoim pragnieniu posiadania dobrych ocen. On może ci w tym pomóc, ale musisz wierzyć, że uzyskanie dobrych ocen jest możliwe. Musisz też dać z siebie wszystko.

Modlitwa o dobrą ocenę 1

Modlitwy o dobrą ocenę

Krótka modlitwa o dobrą ocenę

Wieczny Boże, dziękuję Ci, że doprowadziłeś mnie tak daleko w mojej edukacji. Pobłogosław mnie dobrymi ocenami w tej podróży. Daj mojemu umysłowi jasność i skupienie, aby osiągnąć sukces.
Czuwaj nade mną, gdy przechodzę przez ten proces, abym mógł osiągnąć dobre oceny. Kocham Cię Panie i dziękuję Ci za to, że Ty kochasz mnie jeszcze mocniej. Przez Chrystusa, Pana Naszego. Amen.

Modlitwa o dobrą ocenę 3

Dłuższa modlitwa o dobrą ocenę

Panie, proszę, pomóż mi uzyskać dobre stopnie w trakcie mojej edukacji. Droga do dobrych ocen nie jest prosta.

Nie pozwól mi się zniechęcić, jeśli ocena nie jest tak dobra, jakbym chciał. Nie pozwól mi się lenić, jeśli mam dobre oceny. Wzmocnij mnie, bym wytrwał i szedł naprzód. Pomóż mi skoncentrować się na nauce i na Tobie, Panie, abym dotarł do końca z dobrymi ocenami.

Nie pozwól mi rozpraszać się przez moich rówieśników wokół mnie. Jeśli im się nie udaje, pomóż nam wszystkim uzyskać dobre stopnie. Jeśli oni otrzymują dobre stopnie, a ja nie, to pomóż mi zachować motywację i pozytywne nastawienie. Jeśli wszyscy mamy dobre oceny, pomóż nam zachęcać się nawzajem do dalszej nauki.

Zachowaj mnie w pokoju, Panie, gdy skupiam się na tym, by dawać z siebie wszystko. Rozumiem, że osiąganie dobrych ocen wymaga poświęcenia. Jestem oddany, ale pomóż mi wzmocnić wiarę w siebie i swoje możliwości. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Modlitwa o dobrą ocenę 4

Modlitwa do Boga o dobrą ocenę

Drogi Boże, naprawdę Cię teraz potrzebuję i bardzo się modlę, abyś odpowiedział na moje modlitwy. Chcę Ci podziękować za to, że cały czas odpowiadasz na moje modlitwy i prowadzisz mnie. Dziękuję, że dałeś mi dobrą rodzinę i przyjaciół, którzy wspierają mnie w trudnych chwilach.

Dobry Boże, potrzebuję pomocy z moimi ocenami w szkole. Starałem się jak mogłem w szkole, ale czuję, że to nie wystarczyło. Proszę udzieli mi daru Ducha Świętego, abym zdobył w szkole dobre oceny, których tak bardzo potrzebuję.

Kocham Cię Boże i zostawiam to w Twoich rękach. Amen.

Modlitwa o dobrą ocenę 5

Modlitwa o dobre oceny na początek roku

Panie, dziękuję Ci za ten nowy rok szkolny i możliwość uzyskania dobrych ocen. Pomóż mi dobrze zacząć i utrzymać mój poziom motywacji. Z góry dziękuję Ci za wszystkie dobre oceny jakie zdobędę.

Nie wiem, co przyniesie ten rok, ale z całego serca oczekuję dobrych ocen bez względu na to, co się wydarzy.

Proszę, przypomnij mi tę modlitwę, jeśli się zniechęcę. Pomóż mi pamiętać, że modliłem się o dobre stopnie na początku roku i że oczekuję dobrych ocen.

Dziękuję, że prowadzisz mnie na ścieżkę wiedzy i modlę się, aby ten rok poszerzył moją wiedzę i wiarę w Twoją miłość. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Modlitwa o dobrą ocenę 6

Modlitwa o dobrą ocenę na koniec semestru

Boże, proszę, pomóż mi uzyskać dobre oceny na koniec tego semestru. Prowadź mnie dzień po dniu, abym nauczył się materiału, skupił swoją energię i uzyskał dobre oceny.

Modlę się o dobre oceny na koniec semestru i o to, bym mógł je utrzymać do końca roku.

Proszę, Panie, przemawiaj do mnie szczególnie w chwilach niepewności. Pomóż mi zwracać uwagę na wszystko, czego muszę się nauczyć, abym mógł uzyskać dobre oceny.

Kocham Cię, Panie, i wiem, że Ty kochasz mnie jeszcze mocniej. Amen.

Modlitwa o dobrą ocenę 7

Modlitwa o dobrą ocenę kiedy jesteś zestresowany/a

Życie nie jest łatwe, Panie, ale wiem, że nigdy nie nałożysz na mnie więcej, niż jestem w stanie znieść. Walczę o dobre oceny. Zmagam się teraz z moim życiem.  Proszę, wzmocnij mnie, abym mógł mieć dobre oceny, mimo że mam do czynienia z tak wielkim stresem.

Noś mnie, Panie. Proszę, przynieś pocieszenie i ulgę mojemu sercu. Mój stres nie jest większy od Ciebie.

Ty wiesz, jak ważne są dla mnie dobre oceny. Oddaję wszystkie moje zmartwienia i stres Tobie, Panie. Wiem, że znajdziesz sposób, jeśli pozostanę po Twojej stronie i skupię się na zdobywaniu dobrych ocen.

Wszystko jest pod Twoją kontrolą, Panie. Ty znasz moje pragnienia i potrzeby. Znasz moje mocne i słabe strony. Działaj przeze mnie tak, jak tylko Ty potrafisz, abym otrzymał dobre stopnie i czynił wszystko na Twoją większą chwałę. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Modlitwa o dobrą ocenę 8

Modlitwa o dobre oceny po niezaliczeniu klasówki lub testu

Panie, chcę mieć dobre oceny. Modlę się o dobre stopnie. Proszę, usuń wszelkie przeszkody stojące mi na drodze do osiągnięcia dobrych ocen. Pokaż mi, co muszę zrobić, Panie, i daj mi odwagę i przekonanie, by podążać za Twoimi wskazówkami.

Proszę, pomóż mi uzyskać dobre oceny. Kocham Cię, Panie Jezu. Dziękuję, że wysłuchałeś mojej modlitwy. Dziękuję, że jesteś ze mną w tych trudnych chwilach. Przez Chrystusa, Pana Naszego. Amen.

Modlitwa o dobrą ocenę 9

Podsumowanie

Modlitwa jest dobrą podstawą do uzyskania dobrych ocen. Teraz nadszedł czas, by włożyć w to pracę.

Bóg jest z tobą na każdym kroku. On czuje Twoje potrzeby i wie, czego potrzebujesz. Miej więc wiarę, że Bóg jest z tobą i Ciebie kocha. Dasz radę! Możesz uzyskać dobre oceny! Bóg będzie nadal szedł z Tobą, niezależnie od tego, jak daleko zajdziesz w swojej edukacji.

Zapraszam Was także do zapoznania się z innymi pięknymi modlitwami dostępnymi na apostolate.pl!

Niech Was i Waszych bliskich dobry Bóg błogosławi, pomoże Wam zdobyć dobre oceny w szkole i niech doprowadzi Was do szczęścia wiecznego w Niebie!

PAX!

Źródło: graceandprayers i prayerist

Podobne wpisy