Nowenna 9 dniowa modlitwa w trudnych sytuacjach 1 3

Nowenna 9 dniowa modlitwa w trudnych sytuacjach

Nowenna 9 dniowa modlitwa w trudnych sytuacjach

W pewnym momencie naszego życia następują chwilę, które nas po prostu przewyższają. Jeśli znajdziemy się w takiej sytuacji to nigdy nie powinniśmy oddawać się zwątpieniu, ponieważ mamy w Niebie Ojca, który pragnie dla nas prawdziwego dobra.

Niektóre trudne sytuacje są dopuszczane przez Boga. Bóg jest Miłością, dlatego dopuszcza do nas te trudne sytuacje, które mają sprawić, że w naszym życiu pojawi się jakieś dobro (np. dzięki trudnej sytuacji będziemy mogli poznać kto tak naprawdę jest naszym przyjacielem, ponieważ prawdziwi przyjaciele nigdy nie zostawią nas samych w trudnej sytuacji).

Nie ważne jak nasza sytuacja wydaje się trudna, to zawsze musimy pamiętać, że Bóg nieustannie jest przy nas i wspiera nas swoimi łaskami (nawet jeśli ich nie widzimy).

Za patrona spraw trudnych w kościele katolickim uznaje się św. Judę Tadeusza oraz św. Ritę. Zanośmy nasze modlitwy do Boga za wstawiennictwem tych dwóch wielkich świętych.

Nowenna 9 dniowa modlitwa w trudnych sytuacjach 2

Nowenna 9 dniowa modlitwa w trudnych sytuacjach

Dobry Panie nasz Pasterzu, Ty zawsze wysłuchujesz modlitw zanoszonych przez Twoich wiernych, dlatego prosimy Cię za wstawiennictwem św. Rity i św. Judy Tadeusza, abyś pomógł nam rozwiązać wszystkie trudne sytuacje, które nas spotykają. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Powyższą modlitwę – Nowenna 9 dniowa modlitwa w trudnych sytuacjach – odmawia się przez 9 kolejnych dni!

Oprócz odmawiania powyższych modlitw zalecamy także, aby szczególnie podczas tych 9 dni zanosić do Boga modlitwy także podczas wykonywania codziennych obowiązków. Idealnie nadadzą się do tego akty modlitewne, które są bardzo proste do zapamiętania:

Jezu Ufam Tobie!

Przyjdź, Duchu Święty!

Święta Rito, módl się za nami!

Nowenna 9 dniowa modlitwa w trudnych sytuacjach 1

Drodzy Bracia i Siostry, proszę abyście zawsze o Nadziei. Dzięki niej możemy przetrwać wiele trudnych chwil!

Dziękujemy Wam bardzo za odwiedzenie naszej witryny i zachęcamy Was do zapoznania się z innymi artykułami dostępnymi na stronie apostolate.pl! Mamy nadzieję, że odczujecie obecność Pana Boga w trakcie tych trudnych sytuacji!

Niech Was i Waszych bliskich Bóg błogosławi i doprowadzi Was do życia wiecznego w Niebie!

PAX!

Nowenna 9 dniowa modlitwa w trudnych sytuacjach – Video

YouTube player

Podobne wpisy